معرفی شرکت

 

همگام با رشد روزافزون ميزان مصرف شيشه تخت در ايران، پس از انجام مطالعات و مقدمات احداث کارخانجات شيشه توسط  بانک صنعت و معدن، سرانجام کارخانه شيشه قزوين درســـــال1344 با سرمايه اوليه بالغ بر يک ميليارد ريال در زمينـــي به مساحت260,000 مترمربع با تخصيص زيربناي 100,000 مترمربع به مجموعه اي از سالنهاي توليد، انبارها، واحد هاي اداري، خدماتي و تعميراتي در کيلومتر 3 جاده قزوين- رشت راه اندازي شد.

بدين صورت بزرگترين كارخانه شيشه تخت کشور با نام «کارخانه شيشه قزوين» و با استفاده از فناوري روز دنيا وارد عرصه توليد شد. در آن زمان شيشه توليد شده در اين کارخانه در نوع خود از مرغوبترين توليدات خاور ميانه به حساب مي آمد. در خلال سالهاي آتي افزايش چشمگير تقاضاي بازار داخلي براي انواع شيشه تخت، شرکت را بر آن داشت تا با استفاده از فناوريهاي جديد، ارتقاي دانش و تکيه بر پشتکار افزون پرسنل مجرب، علاوه بر احداث کارخانه شيشه مشجر نسبت به تاسيس کارخانجات شيشه فلوت و صنايع جانبي (شيشه فرآوري شده) اقدام  نمايد تا علاوه بر تامين مصارف داخلي از توان رقابتي مضاعف در بازارهاي خارجي نيز بهره مند گردد.

فعااليتهاي اين واحد صنعتي تا به امروز ادامه يافته و مي توان گفت در حال حاضر مساحت کل کارخانجات شرکت شيشه قزوين بالغ بر 3,000,000 مترمربع  است

براي دانلود جنرال کاتالوگ بر روي لينک هاي زير کليک نمائيد:

جنرال کاتالوگ 1394

General Catalogue 2015

معدن و آرايش مواد
واحد شيشه فلوت
گالري محصولات
دانلود کاتالوگ